Elefantfoot med gaffel
Robust elefantfot med gaffel utviklet for sikker og effektiv lastesikring. Leveres komplett med gaffelbolt og splint, og er konstruert for høye belastninger i krevende industrielle og maritime miljøer.
Logg inn eller registrer deg for å forespør/kjøpe produktet
Elefantfot med gaffel er et solid lastesikringskomponent produsert i høystyrkestål (40Cr) og designet for pålitelig bruk ved tunge laster. Produktet leveres komplett med gaffelbolt i henhold til ISO 2341 og splint i henhold til ISO 1234, én av hver per enhet.
Elefantfoten er merket med ILS og produktkode på én side, samt batchnummer med leverandør-ID og produksjonsdato på motsatt side for full sporbarhet.
Overflaten er malt i RAL 2000 for god synlighet og beskyttelse. Produktet er egnet for bruk i profesjonelle lastesikringssystemer innen transport, offshore og industri.
| Vekt | 1.13 kg |
| Materiale | Smidd stål |
| Overflatebehandling | Malt |
| For kjettingdia. | 9, 11 & 13 mm mm |
| MBL | 20.4 T |
| Modell | HO-1421 |
| HS kode | 73269000 |
| COO | IND |
| Salgsenhet | STK |
| Hovedforpakning (stk) | 0 |
