Skip to main content
Til toppen

Elefantfot med øye

Art.nr.: 0380150

Elefantfot med øye laget i smidd stål og med slitesterk, malt overflate. Utviklet for sikker lastesikring i krevende industrielle og maritime miljøer.

inkl. mva.

Elefantfot med øye er et robust lastesikringsprodukt produsert i smidd stål (EN-18), konstruert for høy belastning og lang levetid. Produktet har en slitesterk, malt overflate i RAL 2000 som gir god synlighet og beskyttelse mot ytre påvirkninger.

Elefantfoten er merket med ILS og produktkode på én side, samt batchnummer med produksjonsmåned og -år på motsatt side for sporbarhet. Den er godt egnet for bruk i profesjonelle lastesikringssystemer innen transport, offshore og industri.

Vekt 0.9 kg
Materiale Smidd stål
Overflatebehandling Malt
For kjettingdia. 9, 11 & 13 mm mm
MBL 20.4 T
Modell HO-220
HS kode 73269098
COO CHN
Salgsenhet STK
Hovedforpakning (stk) 0
Elefantfoot med gaffel

Robust elefantfot med gaffel utviklet for sikker og effektiv lastesikring. Leveres komplett med gaffelbolt og splint, og er konstruert for høye belastninger i krevende industrielle og maritime miljøer.

0380155
Lenker
Language
Min side